Uğurmumcu Evden Eve Nakliyat

Uğurmumcu Evden Eve Nakliyat olarak evinizi taşırken a’dan z’ye ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetlerde çözüm ortağınız olarak daima yanınızdayız. Uğurmumcu Evden Eve Nakliyat  Eşyalarınızın en iyi şartlarda hiç bir sorun ve aksaklık yaşamadan yeni yerlerine taşınıp yerleştirilmesinde bize güvenebilirsiniz. Bizim için siz değerli müşterilerimizin memnun kalması bizim için daima en vaz geçilmez presibimiz olmuştur.cropped-bahar-nakliyat-sag-1.jpg

 

DEPOLAMA:

Uğurmumcu evden eve nakliyat her Türlü ev ve ofisinize ait eşyaların depolama hizmetleri, depolarımızda 24 saat güvenlikli her türlü zarar ve ziyana karşı sigortalı olarak dilediğiniz kadar saklanabilir. Depolama ihtiyaçlarınızda da yine firmamız ile son derece güvenli ve temiz depolarımızda hizmetinizdeyiz. Bu sektörde sadece kartal bölgesinde değil istanbul içi tüm semtlerden eşyalarınız alınır ve depolarımıza yerleştirilir. Fİyat ve kaliteli hizmet için eşya depolama da lideriz.

 

ARAÇ VEYA PERSONEL KİRALAMA:

İhitiyacına uygun çözümler sunan firmamız yine araç veya personel taleplerinizde de sizinle. Geniş araç filomuzdan dilediğiniz eşya tipi için özel iç dizayna sahip çelik kasalı araçlarımız mevcuttur. İşinde uzman elemanlarımızdan, magangoz ve tesisat ustalarımızdan da dilediğiniz saat ve gün kiralayabilirsiniz.

 

AMBALAJLAMA:

Eşyalarınız, mobilyalarınız,beyaz eşyalarınız, mutfak eşyalarınız her biri özel karton, ve ambalaj malzemeleriyle özenle ambalajı yapılarak taşınmaya hazır edilir. Her türlü kırılma ve çizlimeye karşı en iyi malzemeleri seçen firmamız eşyalarınıza en az sizin kadar özen ve itina gösterir.

ASANSÖRLÜ TAŞIMA:

Firmamız bünyesinde bulunan 30 kata kadar asansörlü taşıma hizmetlerimiz, bazı binalarda yük asansörü olmadığı durumlar için her zaman sizin için hazır bulunmaktadır. Eşya taşıma bizim işimiz.

 

SİGORTALI TAŞIMA:

Eşyalarınız türkiyenin en kapsamlı sigorta poliçeleri ile güvende. 50.000 TL ye kadar yol sigortaları yaparak her türlü zarar ve kırılmalara karşı garanli bir taşımacılık hizmeti sunan Kartal Bahar Evden eve nakliyat özellikle titiz müşterilerinin kaygılarına karşı sigortalı taşımacılığı önerir.

Size bir telefon kadar yakınız, hemen fiyat teklifi veya ekpertiz istemek için Teklif Formundan bize ulaşabilirisiniz. Size en iyi nakliye hizmetini en iyi şartları sunacağımızı gartanti ediyoruz.

ETİKETLER

Kartal evden eve nakliyat , Kartal evden eve , Kartal nakliyat , Kartal ev taşıma , Kartal ofis taşıma , Kartal büro taşıma , Kartal evden eve nakliye , Kartal evden eve taşıma , Kartal ev taşıma firmaları , Şehirler arası nakliyat , Şehirler arası ev taşıma